Menu

Zadzwoń, zamów i jedź

606 229 100

        OFERUJEMY NAJWYŻSZE DOBOWE

        LIMITY KILOMETRÓW  600km!!!!!

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Warszawie

Szybko, bezpiecznie, tanio!

 

DostawczeWarszawa.pl to nowoczesna i prężnie działająca wypożyczalnia samochodów dostawczych, jednocześnie wypożyczalnia busów i mikrobusów  prowadząca swoją działalność na terenie Warszawy. Świadczymy profesjonalne i rzetelne usługi, które ściśle dostosowujemy do wymogów każdego Klienta. Znajomość specyfiki branży sprawia, że nasza oferta spełnia wszelkie oczekiwania rynku i Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby warunki współpracy były korzystne dla obu stron a pojazdy dostawcze i busy, które oferujemy - w pełni bezpieczne i tanie.

 

To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to indywidualne i elastyczne podejście do każdego Klienta. Jesteśmy otwarci na różne rozwiązania. Uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

 

Wynajem aut dostawczych i busów tanio

 

Atutem działalności naszej wypożyczalni busów i aut dostawczych są również atrakcyjne, konkurencyjne ceny, a także fachowa obsługa, pomoc w załatwieniu formalności i jakość oferowanych samochodów. To właśnie dzięki tym czynnikom w krótkim czasie staliśmy się liderem w swojej branży. Tylko u nas najtaniej!

 

W naszej firmie zadowolenie Klienta jest absolutnym priorytetem, dlatego warto nas wybrać na partnera w biznesie!

Wynajem aut dostawczych/ tanio

Kontakt / dojazd

606 229 100 , 606 229 500


Wyświetl większą mapę